PROTECH INSTALACJE ELEKTRYCZNE ALARMOWE I TELETECHNICZNE
Strona główna

Witamy na naszej stronie internetowej. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem instalacji elektrycznych alarmowych i teletechnicznych. Oferujemy szeroki zakres usług od  prostych instalacji elektrycznych w domach po skomplikowane wielobranżowe instalacje w obiektach firm oraz instytucji. Dla klientów indywidualnych budujących lub remontujących dom mamy specjalną ofertę i ceny nie do pobicia !
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą instalowanych przez nas urządzeń i systemów.
Kliknij na jeden z poniższych obrazków. Odwiedź wirtualny dom  3D z urządzeniami instalacji elektrycznej firmy Legrand, poruszając sie klawiszami strzałek na klawiaturze wejdź do poszczególnych pomieszczeń. Używając myszki możesz rozglądać się, a najeżdżając kursorem na poszczególne urządzenie sprawdzisz jak działa. W kuchni na stole znajdziesz pilot do sterowania, naciśnij  klawisz zamknij rolety, zapal światło. W salonie na ścianie pobaw się scenariuszem scen. Kliknij na okienko "mieszkajbezpiecznie.pl" , poznaj urządzenia systemu alarmowego i automatyki domowej jakie instalujemy i polecamy naszym klientom. Klikając na okienko "monitoring przez internet" sprawdzisz jak działa monitoring wizyjny ze zdalnym podglądem przez internet. Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy fachowość i najniższe ceny.      
 

                                                                                     

          Prezentacja pochodzi ze strony firmy Legrand                               Katalog dostępny dzięki uprzejmości firmy SATEL Sp. z o.o.